Зеленський наївно вірить, що може переграти Путіна, - Геращенко


Співголова фракції "ЄС" Ірина Геращенко розповіла про закриту зустріч президента України з головами парламентських фракцій
Про це вона написала у своєму Facebook.
"Зустріч тривала близько 40 хвилин. Безумовно, це важлива розмова , але недостатня для зняття всіх питань. Мої враження і відчуття, що Зеленський щиро прагне миру. Але так само щиро і дещо наївно вірить, що йому вдастся переграти Путіна. Ми ж бачимо в цих кремлівських формулах пастки для України. Ми відверто говорили про це на зустрічі", — йдеться у повідомленні.
Вона додала, що "Європейська Солідарність" разом з "Голосом" звернулася до президента з ініціативою про зустріч з фракціями, й також фракції запросили в ВР міністра закордонних справ і начальника Генштабу.
Геращенко також наголосила, на неприпустимості провалу в комунікації представників влади.
"Ми шануємо право влади на нерозголошення певних деталей переговорів, в той же час на цій зустрічі ми говорили про комунікаційний провал влади в інформуванні суспільства, ВР, журналістів, політикуму, експертів щодо ключового питання — миру. Це ненормально, коли Україна дізнається про підписання будь-яких документів в Мінську з російських ЗМІ. Це неправильно, що ВР повністю виключена з обговорення процесів мирного врегулювання", — написала народна депутатка.
Вона зазначила, що попередньому парламенті існувала неформальна Мінська платформа, де обговорювали і проблематику, і законопроєкти, пов‘язані з питанням врегулювання.
"Ключові зауваження до документу- попередня влада не підписувала ніяких формул Штанмайера, ми якраз стояли на позиції пріоритетності безпекового блоку. Ніяких виборів без сталої тиші, виведення російських військ і техніки не може бути апріорі. Ключове — питання кордону, й тому так важливі миротворці, які б могли підготувати територію до місцевих виборів, моніторити демілітарізацію і провести реальне роззброєння," — резюмувала Геращенко.
  • У Єврокомісії прокоментували згоду України на "формулу Штайнмаєра"

Об этом сообщает 56kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/zelenskyy_nayivno_viryt_scho_mozhe_peregraty_putina_geraschenko”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя